Yhteystiedot ja aukioloajat


Kivirannantie 7
74130 Iisalmi

Huolto

010 5228 485

MA-PE 08.00-16.00

Automyynti uudet autot

010 5228 475

MA-PE 09.00-17.00

LA 10.00-14.00

Kesälauantait (1.6.-19.8.) Suljettu

Osastojen yhteystiedot

Huolto

010 5228 485 huolto.iisalmi@okauto.fi

MA-PE 08.00-16.00

Automyynti uudet autot

010 5228 475 iisalmi@okauto.fi

MA-PE 09.00-17.00

LA 10.00-14.00

Kesälauantait (1.6.-19.8.) Suljettu

Automyynti vaihtoautot

010 5228 475 iisalmi@okauto.fi

MA-PE 09.00-17.00

LA 10.00-14.00

Kesälauantait (1.6.-19.8.) Suljettu

Varaosat

010 5228 480 varaosat.iisalmi@okauto.fi

MA-PE 08.00-16.00

Vuokraamo, Kinto - Flex

010 5228 485 huolto.iisalmi@okauto.fi

MA-PE 08.00-16.00


Kuurnankatu 45
80130 Joensuu

Huolto

010 5228 865

MA-PE 08.00-16.00

Korikorjaamo

010 5228 657

Osastojen yhteystiedot

Huolto

010 5228 865 huolto.joensuu@okauto.fi

MA-PE 08.00-16.00

Automyynti uudet autot

010 5228 855 joensuu@okauto.fi

MA-PE 09.00-17.00

LA 10.00-14.00

Automyynti vaihtoautot

010 5228 855 joensuu@okauto.fi

MA-PE 09.00-17.00

LA 10.00-14.00

Varaosat

010 5228 853 varaosat.joensuu@okauto.fi

MA-PE 08.00-16.30

Vuokraamo

010 5228 657 hannu.vaananen@okauto.fi

MA-PE 08.00-16.00


Kuormaajantie 5
40320 Jyväskylä

Hallinto

MA-PE 08.00-16.00

Huolto

010 5228 350

MA-PE 07.30-16.30

Osastojen yhteystiedot

Hallinto

MA-PE 08.00-16.00

Huolto

010 5228 350 huolto.jyvaskyla@okauto.fi

MA-PE 07.30-16.30

Korikorjaamo

010 5228 323 vaurio.jyvaskyla@okauto.fi

MA-PE 07.30-16.00

Maalaamo

010 5228 323 vaurio.jyvaskyla@okauto.fi

MA-PE 07.30-16.00

Automyynti uudet autot

010 5228 325 jyvaskyla@okauto.fi

MA-PE 08.00-17.00

LA 10.00-14.00

Automyynti vaihtoautot

010 5228 325 jyvaskyla@okauto.fi

MA-PE 08.00-17.00

LA 10.00-14.00

Varaosat

010 5228 340 varaosat.jyvaskyla@okauto.fi

MA-PE 08.00-16.00

Vuokraamo, Kinto - Flex

010 5228 361 rent.jyvaskyla@okauto.fi

MA-PE 08.00-16.00

Pikahuolto

MA-TI 7.30-16.00

KE 7.30-14.00

TO-PE 7.30-16.00


Koskentie 6
42100 Jämsä

Huolto

010 5228 388

MA-PE 07.30-16.30

Automyynti uudet autot

010 5228 375

MA-PE 09.00-17.00

LA 10.00-14.00

Kesälauantait (1.6.-19.8.) Suljettu

Osastojen yhteystiedot

Huolto

010 5228 388 huolto.jamsa@okauto.fi

MA-PE 07.30-16.30

Automyynti uudet autot

010 5228 375 jamsa@okauto.fi

MA-PE 09.00-17.00

LA 10.00-14.00

Kesälauantait (1.6.-19.8.) Suljettu

Automyynti vaihtoautot

010 5228 375 jamsa@okauto.fi

MA-PE 09.00-17.00

LA 10.00-14.00

Kesälauantait (1.6.-19.8.) Suljettu

Varaosat

010 5228 389 varaosat.jamsa@okauto.fi

MA-PE 07.30-16.30


Kaitilankatu 6
45130 Kouvola

Huolto

010 5228 430

MA-PE 07.30-16.30

Korikorjaamo

010 5228 438

MA-PE 08.00-16.00

Osastojen yhteystiedot

Huolto

010 5228 430 huolto.kouvola@okauto.fi

MA-PE 07.30-16.30

Korikorjaamo

010 5228 438 vaurio.kouvola@okauto.fi

MA-PE 08.00-16.00

Maalaamo

010 5228 438 vaurio.kouvola@okauto.fi

MA-PE 08.00-16.00

Automyynti uudet autot

010 5228 425 kouvola@okauto.fi

MA-PE 09.00-17.00

LA 10.00-14.00

Automyynti vaihtoautot

010 5228 425 kouvola@okauto.fi

MA-PE 09.00-17.00

Varaosat

010 5228 440 varaosat.kouvola@okauto.fi

MA-PE 08.00-16.00

Vuokraamo, Kinto - Flex

010 5228 438 rent.kouvola@okauto.fi

MA-PE 08.00-16.00


Kinnarinkatu 8
50170 Mikkeli

Huolto

010 5228 850

MA-PE 08:00-16:00

Automyynti uudet autot

010 5228 890

MA-PE 09.00-17.00

LA 10:00-14:00

Osastojen yhteystiedot

Huolto

010 5228 850 huolto.mikkeli@okauto.fi

MA-PE 08:00-16:00

Automyynti uudet autot

010 5228 890 mikkeli@okauto.fi

MA-PE 09.00-17.00

LA 10:00-14:00

Automyynti vaihtoautot

010 5228 890 mikkeli@okauto.fi

MA-PE 09.00-17.00

LA 10:00-14:00

Varaosat

varaosat.mikkeli@okauto.fi

MA-PE 08:00-16:00

Korikorjaamo

MA-PE 08:00-16:00

Vuokraamo

varaosat.mikkeli@okauto.fi

MA-PE 08:00-16:00

Hallinto

MA-PE 09.00-17.00


Satelliittikatu 16
57210 Savonlinna

Huolto

010 5228 870

MA-PE 08:00-16:00

Automyynti uudet autot

010 5228 880

MA-PE 09.00-17.00

LA suljettu

Osastojen yhteystiedot

Huolto

010 5228 870 huolto.savonlinna@okauto.fi

MA-PE 08:00-16:00

Automyynti uudet autot

010 5228 880 savonlinna@okauto.fi

MA-PE 09.00-17.00

LA suljettu

Automyynti vaihtoautot

010 5228 880 savonlinna@okauto.fi

MA-PE 09:00-17:00

LA suljettu

Varaosat

varaosat.savonlinna@okauto.fi

MA-PE 08:00-16:00

Vuokraamo

huolto.savonlinna@okauto.fi

MA-PE 08:00-16:00


Rahastajantie 2
44100 Äänekoski

Huolto

010 5228 460

MA-PE 07.30-16.30

Automyynti uudet autot

010 5228 455

MA-PE 09.00-17.00

LA 10.00-14.00

Kesälauantait (1.6.-19.8.) Suljettu

Osastojen yhteystiedot

Huolto

010 5228 460 huolto.aanekoski@okauto.fi

MA-PE 07.30-16.30

Automyynti uudet autot

010 5228 455 aanekoski@okauto.fi

MA-PE 09.00-17.00

LA 10.00-14.00

Kesälauantait (1.6.-19.8.) Suljettu

Automyynti vaihtoautot

010 5228 455 aanekoski@okauto.fi

MA-PE 09.00-17.00

LA 10.00-14.00

Kesälauantait (1.6.-19.8.) Suljettu

Varaosat

010 5228 465 varaosat.aanekoski@okauto.fi

MA-PE 07.30-16.30

Vuokraamo

010 5228 466 huolto.aanekoski@okauto.fi

MA-PE 08.00-16.00


Teleoperaattorin veloitus yritysnumeroihin soitettaessa on:

Matkapuhelimesta 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (alv 24%)

Lankapuhelimesta 8,35 snt/puh + 6,91 snt/min (alv 24%)

 

Kuluttajasuojalain 2 luvun 14§ mukainen, aiempaan sopimukseen liittyvä sopimuksen purku, tuotteen tai palvelun reklamointi, virheen tai viivästyksen ilmoittaminen voidaan tehdä numeroon 050-4357045 (mpm)